80/100-21 51M GM MX71F DUNLOP

3,700.00ден

GEOMAX MX-71

МОТОКРОС

100% теренска гума оптимизирана за тврд терен.

  • Нова шара и конструкција на крампоните оптимизира ракување и влечење на тврди површини
  • Конструкцијата со тројка обезбедува голема удобност при возење на целата гума
  • Дизајн на крампон-вратоврска за посилна отпорност на трошење

3,700.00ден

Во кошничка
Купи веднаш
Категории Tag:
BRAND: DUNLOP,

Опис на продукт