120/90-18 65M D952 DUNLOP

4,000.00ден

D952

МОТОКРОС

Гума за слободно време специјално дизајнирана за љубител на теренско рекреативно возење

  • Разновиден зафат и издржливост
  • Дизајнирани за возење низ широк спектар на терени
  • Конструкција со висока издржливост за долго трошење и големо влечење

4,000.00ден

Во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 64460 Категории Tag:
BRAND: DUNLOP,

Опис на продукт