100/100-18 59M GM MX53 DUNLOP

4,300.00ден

  • Средна гума со исклучително широк опсег на примена
  • Повисоки блокови со зголемена површина за гризење обезбедуваат оптимизирано влечење на поширок спектар на терени, нудејќи вистинска средна изведба
  • Зголемена разноврсност, засилено ракување, подобри перформанси на сопирање и повратни информации
  • Попрогресивно свртување во свиоци за поголема контрола и намалено паѓање под повисоки остри агли

4,300.00ден

Во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 64462 Категории Tag:
BRAND: DUNLOP,

Опис на продукт